De Veulenveiling Prinsjesdag is zich ervan bewust dat een goede samenwerking met bedrijven essentieel is voor het succes van het evenement. Onderstaand treft u de partners en sponsoren aan voor de Veulenveiling Prinsjesdag:

Partners:
bedrijf plaats  website
Agterberg BV Groenekan www.agterberg.com
Anemone Scherpenzeel www.anemone.nl
Havens Paardenvoeders Maashees www.paardenvoeders.nl
Het Haarbosch Kootwijkerbroek www.hethaarbosch.nl
Horses www.horses.nl
KWPN Ermelo www.kwpn.nl
Raetsheren van Orden Alkmaar www.rhvo.nl
Wim ten Pas Paardenopfok Winterswijk www.wimtenpas.nl
Xcellent Horses Insurance ‘s Hertogenbosch www.xcellenthorse.nl
Sponsoren:
 bedrijf  plaats  website
Agterberg Groenekan www.agterberg.com
 Animal Embryo Centre  Maria-Hoop  www.animalembryocentre.nl
Aniek Diks Sporthorses Vorschtenbosch www.aniekdiks.nl
 Black Horses  Sliedrecht www.blackhorses.nl
 ClipMyHorse  www.clipmyhorse.de
De Bemi Hoeve Hoogeloon www.debemihoeve.nl
 Dekstation Enterbrook  Enter  www.enterbrook.nl
 Eisma Businessmedia  Leeuwarden  www.eismamediagroep.nl
 Excellent Breeding  Drongen  www.excellenbreeding.be
Fokkerij en Handelsstal C.T. Klaver Schoorl www.horsevideo.nl
 Hengstenhouderij Gert Jan van Olst  Den Hout (nb)  www.vanolsthorses.com
 Kluitmans Haaren BV  Berkel-Enschot  www.kluitmanshaaren.nl/nl/
Jumping de Achterhoek Vragender www.jumpingdeachterhoek.nl
 KWPN  Ermelo  www.kwpn.nl
 Out BV  Zwaagdijk  www.outbv.nl
 Outdoor Gelderland  Arnhem  www.outdoorgelderland.nl
 Paardenopfok Wim ten Pas  Winterswijk  www.wimtenpas.nl
 Pensionstal de Debbehoeve  Warmenhuizen  www.debbehoeve.nl 
 Raetsheren van Orde  Alkmaar  www.raetsherenvanorden.nl
 Springpaardenforkkerij Familie van  Straaten  Den Ham  www.familievanstraaten.nl
 Stal den Bisschop  Melle  www.vdbisschop.be
 Stal het Haarbosch  Stroe  www.hethaarbosch.nl
 Stal Poppelaars  Heusden  www.stalpoppelaars.nl
Stal Sjaak van der Lei Sint-Michielsgestel www.studutch.nl
 Stal Seldsum  Jelsum  www.de-melker.nl/smh
Stal van Hoof Biest-Houtakker www.stalvanhoof.nl
 Stal Willem Dekker  Benningbroek  www.staldekker.nl
 Studio Hands  Arnhem  www.studiohands.nl
 Van der Waaij Makelaars &  Rentmeesters  Eemnes  www.waaijmakelaars.nl
 Verhoef & CO  Emmen  www.verhoefenco.nl
 Waaij Stud  Eemnes  www.waaijstud.com
 Wezenberg Transport  IJsselmuiden  www.wezenberg.nl
 Xcellent Horse Insurance  Den Bosch  www.xcellenthorse.nl  –

Kannan uit beroemde Qerly Chin-lijn

Embryoauction.com

Uit de stam van Qerly Chin springen wekelijks meerdere paarden op het allerhoogste niveau en komen er keer op keer nieuwe talenten uit deze speciale moederlijn. Embryoauction brengt u een embryo van bekend wereldvererver Kannan uit de fantastische Belgische Qerly Chin moederlijn.

De combinatie van Kannan en de jonge Diarado lijkt een uitstekende match. Vader Kannan staat bekend om zijn vermogen en voorzichtigheid, terwijl grootvader Diarado opvalt door zijn sprong, rijdbaarheid en instelling.

De veiling loopt af op maandag 20 november om 21 uur.

Promovideo 2017