De Veulenveiling Prinsjesdag is zich ervan bewust dat een goede samenwerking met bedrijven essentieel is voor het succes van het evenement. Onderstaand treft u de partners en sponsoren aan voor de Veulenveiling Prinsjesdag:

Partners:
bedrijf plaats  website
Agterberg BV Groenekan www.agterberg.com
Anemone Scherpenzeel www.anemone.nl
Havens Paardenvoeders Maashees www.paardenvoeders.nl
Het Haarbosch Kootwijkerbroek www.hethaarbosch.nl
Horses www.horses.nl
KWPN Ermelo www.kwpn.nl
Raetsheren van Orden Alkmaar www.rhvo.nl
Wim ten Pas Paardenopfok Winterswijk www.wimtenpas.nl
Xcellent Horses Insurance ‘s Hertogenbosch www.xcellenthorse.nl
Sponsoren:
 bedrijf  plaats  website
 Animal Embryo Centre  Maria-Hoop  www.animalembryocentre.nl
 Black Horses  Sliedrecht www.blackhorses.nl
 Bouwbedrijf Wim Top  Kootwijkerbroek www.bouwbedrijfwimtop.nl
 ClipMyHorse  www.clipmyhorse.de
 Dairy Trading BV  Garijp  –
 De Bruycker Leen  Uitbergen  –
 Dekamarkt  Wamel  www.dekamarkt.nl
 Dekstation Enterbrook  Enter  www.enterbrook.nl
 Eisma Businessmedia  Leeuwarden  www.eismamediagroep.nl
 Excellent Breeding  Drongen  www.excellenbreeding.be
 Hengstenhouderij Gert Jan van Olst  Den Hout (nb)  www.vanolsthorses.com
 Hengstenhouderij Jos en Trudi Houwen  Wanssum  www.joshouwen.nl
 Keystud  Roggel  www.keystud.nl
 Kluitmans Haaren BV  Berkel-Enschot  www.kluitmanshaaren.nl/nl/
 KWPN  Ermelo  www.kwpn.nl
Moors Rotem NV  Rotem  www.moorsbeton.be
 Natuurgeneeskundige Praktijk voor  Paarden & Pony’s  Winterswijk  www.paardenpraktijkzomer.nl
 Out BV  Zwaagdijk  www.outbv.nl
 Outdoor Gelderland  Arnhem  www.outdoorgelderland.nl
 Paardenopfok Wim ten Pas  Winterswijk  www.wimtenpas.nl
 Pensionstal de Debbehoeve  Warmenhuizen  www.debbehoeve.nl 
 Raetsheren van Orde  Alkmaar  www.raetsherenvanorden.nl
 Springpaardenforkkerij Familie van  Straaten  Den Ham  www.familievanstraaten.nl
 Stal den Bisschop  Melle  www.vdbisschop.be
 Stal het Haarbosch  Stroe  www.hethaarbosch.nl
 Stal Poppelaars  Heusden  www.stalpoppelaars.nl
 Stal Seldsum  Jelsum  www.de-melker.nl/smh
 Stal van de Sande  Liempde  www.stalvandesande.nl
 Stal Willem Dekker  Benningbroek  www.staldekker.nl
 Stoeterij Sterrehof  Nunspeet  www.sterrehof.nl
 Stud Hero  Heron (be)  www.studhero.com
 Studio Hands  Arnhem  www.studiohands.nl
 Unlimited Stables  Lunteren  www.unlimitedstables.nl
 Van der Waaij Makelaars &  Rentmeesters  Eemnes  www.waaijmakelaars.nl
 VDL Stud  Baers  www.vdlstud.com
 Verhoef & CO  Emmen  www.verhoefenco.nl
 Waaij Stud  Eemnes  www.waaijstud.com
 Wezenberg Transport  IJsselmuiden  www.wezenberg.nl
 Xcellent Horse Insurance  Den Bosch  www.xcellenthorse.nl
 Zadelspecialist Hans de Haas  Sint Oederode  –

In the spotlight

Bonne Chance

De fenomenaal springende vosmerrie Bonne Chance, die in 2006 geveild werd bij de Veulenveiling Prinsjesdag, nam niet alleen deel aan de Olympische Spelen van Rio de Janeiro in 2016, maar heeft al meerdere Grote Prijzen op haar naam staan. Naast vele andere geweldige prestaties won Bonne Chance, onder de getalenteerde Zwitserse amazone Janika Sprunger, de prestigieuze CSI5* Longines Grand Prix van Fasterbo. Ook droeg Bonne Chance bij aan de bronzen teammedaille op het EK in Aken en aan de topklasseringen van het Zwitserse team in de FEI Nations Cup van Falsterbo, Rotterdam en Hickstead.

Geniet van de interviews met de fokker, koper en amazone van Bonne Chance in de 4e editie van Succes Stories, mogelijk gemaakt door Veulenveiling Prinsjesdag.

Bonne Chance CW
KWPN
Baloubet de Rouet x Olijfje
(Cambridge x Concorde)
Geveild in 2006
Internationaal springen 1.60m

Fokker: Harry van Loon
Kopers: Chris van Dam,
Sybrand en Titia Iwema
Eigenaar: Dufour Stables AG
Amazone: Janika Sprunger

Promovideo 2017